• Обновено
Zhui Ѕвезда 5D DIY Полн Плоштад вежба Дијамант Сликарство Крстот Бод Врабец птица Дијамант Кристал Везови Мозаик дома декор

Zhui Ѕвезда 5D DIY Полн Плоштад вежба Дијамант Сликарство Крстот Бод Врабец птица Дијамант Кристал Везови Мозаик

Buyers rating:
-20 % DEN 191.00
DEN 239.04

Залиха

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. За проследување клиенти, Ние исто така може да го користите за Брза Испорака за вашиот превоз, обично во рок од 30 дена може да се служи. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. По-продажбата на услугата Е : . Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен.

Основни карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 45x60cm, 60x80cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Најдобри понуди

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92
  • Обновено
Оценка на клиентот:

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92

Ние брод во светот. Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот дет�

DEN 408.00
8 Ohm 2W 40 x 28mm Плоштадот Говорникот
  • Обновено
Оценка на клиентот:

8 Ohm 2W 40 x 28mm Плоштадот Говорникот

8 Ohm 2 W 40 x 28mm Плоштадот ГоворникотХармонично нарушување : 3 (ТДМ%); Бучава сооднос : + / 2 (d B); Directivity : Omnidirectional

DEN 86.40