• Обновено
Вечна љубов Пријателство е да се споделат Кинески крстот бод колекции Еколошки памук печат 11 DIY нова година декорации за домот

Вечна љубов Пријателство е да се споделат Кинески крстот бод колекции Еколошки памук печат 11 DIY нова година

Buyers rating:
-39 % DEN 176.00
DEN 288.00

Залиха


Големината е Вез Крпа Големина. Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 1-3 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација. Ви благодариме за вашето разбирање. Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. 100% Сосема нов. 100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во Парк Пакет Содржина : Везови платно , Везови теми , Везови игла , шема. [Забелешка : (не надвор рамка)] Забелешка : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод,1 насоки теми за назад бод. (11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод,2 насоки теми за назад бод. Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени и 14 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.

Основни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT печатени, 11CT unprinted, 11CT печатени
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Вечна Љубов·Крстот Бод
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Производи:
крстот бод колекции
14CT:
26*32
11CT:
33*40
Ткаенини:
премногу квалитет thichen ткаенина
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales
Точка Бр.:
D240

Најдобри понуди

Сушење На Јоргани Кинески Смета Крстот Бод Модели Колекции 11CT Отпечатена На Платно DIY Поставите Везана колекции-за-вез
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Сушење На Јоргани Кинески Смета Крстот Бод Модели Колекции 11CT Отпечатена На Платно DIY Поставите Везана колекции-за-вез

100% точни печатени ткаенини(11 CT ) и бело платно (14 CT) Употреба растворливи заштита на животната средина ма�

DEN 424.00 815.52