• Обновено
16mm метал копчето вклучите / прстен моќ симбол само за заклучување / ресетирање / водоотпорен IP67 никел / краток

16mm метал копчето вклучите / прстен моќ симбол само за заклучување / ресетирање / водоотпорен IP67 никел / краток

Buyers rating:
DEN 440.64

Залиха


Ова е отворањето на 16mm кратко, изградена-во притисок отпор Водоотпорен IP67 метал копчето за префрлување, стандардниот школка материјал за Месинг никел позлатен, од не ' рѓосувачки челик школка додава 1 јуани, 1 јуани од двојно попуст. Фотографиран ве молиме оставете порака или само - соединение, LED светла боја и напон. Непознат или промена на цена, ве молиме контактирајте го и консултирајте се со услуги на клиентите. Ви благодариме Други прашања или поплаки

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,CE
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1year
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди

Оригиналниот вистински switch НН-22A
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Оригиналниот вистински switch НН-22A

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на б�

DEN 5916.00 6960.00
M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..500mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00