• Обновено
10PCS/Многу Влечат За Sony Xperia Z5 E6603 E6653 E6633 Слушалки Слушалка Аудио Џек Flex Кабел

10PCS/Многу Влечат За Sony Xperia Z5 E6603 E6653 E6633 Слушалки Слушалка Аудио Џек Flex Кабел

Buyers rating:
-5 % DEN 643.00
DEN 676.80

Залиха


10 PCS/Многу Влечат За Sony Xperia Z5 E6603 E6653 E6633 Слушалки Слушалка Аудио Џек Flex Кабел
Потсетување : 1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Основни карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Sony Xperia Z5 Flex Кабел
Бренд Име:
HONGYOU
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
квалитет:
Висок квалитет
Is_customized:
Yes
Компатибилни модели:
За Sony Xperia E6603 E6653 E6633 Flex Кабел

Најдобри понуди

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88