• Обновено
Висок квалитет на Природен Аметист Кварц Прекрасна Виолетова Geode Кристал Кластер

Висок квалитет на Природен Аметист Кварц Прекрасна Виолетова Geode Кристал Кластер

Buyers rating:
DEN 1295.52

Залиха


Објектот се Објасни Име Природни Аметист Кварц Прекрасна Виолетова Geode Кристал Кластер Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 260-280g Должина 80mm Ширина 60mm Hight 60mm
Надвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(30-40 Дена) Воздух(12 -20 Days) $.00
1# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата. Можете да ги пратите на нето.
2#јас испраќаат пакетите од кина пост. Ако пакетот изгубени или оштетени во пошта , јас би го препрати пакетот или да ги плати сите пари назад.
3# Плати богатство плаќање
4# Сите слики биле направени во дневна светлина.
5# Објект цена, не вклучувајќи : Царината, царински тарифи
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Комбинираат Превозот Надомест : Секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Испорака Метод : EMS (5-14 дена), EUB(Класа : Прва Класа Пошта Меѓународниот 7-16 дена само во САД) , Воздухот(15-35 дена) или Море (60 дена).
Целиот пакет да НИ треба да бидат испратени од страна на EMS,UPS-от,DHL, или EUS.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : На превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот.(Ако сакате да се избере Воздух или Емс превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молиме да ни ме)
Постои проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се за вас како е можно поскоро, да се решат, ви благодариме

Основни карактеристики

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
YING ЛАИ
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Најдобри понуди

Oco Ахат 1/2 Lb Многу Половина Geodes
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Oco Ахат 1/2 Lb Многу Половина Geodes

Количина : камења по многу Тежина : 1 / 2 lb на камења по многу Големина : 1 инчен низ секој, повеќе или помалк�

DEN 1919.52