• Обновено
100 Неонски Топла Розова Flatback Акрилик Коњ Око Кристал Камења 10X22mm Нема Дупка

100 Неонски Топла Розова Flatback Акрилик Коњ Око Кристал Камења 10X22mm Нема Дупка

Buyers rating:
-12 % DEN 211.00
DEN 239.52

Залиха


100 Неонски Топла Розова Боја Flatback Акрилик Кристал Коњ Око Гем 10 X22mm Нема Дупка
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB79-1-В
КОЛИЧИНА за овој оглас : 1 00 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Неонски Топла Розова Боја
Големина : прибл. 10mm X22mm , 3.5 мм во дебелина
Материјал : Акрилик
Овие Акрилик rhinestones се идеални за облагородување бележник, свадба, бебе туш, карти,итн. Можете да лепак со пиштол или dab на вулгарен лепак.

Основни карактеристики

Бренд Име:
finding4show
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 761.28
Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен

[Size] : 16.5 cm * 4.5 cm * 6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума за Употреба : AG13 Батеријата (батериј

DEN 529.00 575.52