• Обновено
KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO

Buyers rating:
-8 % DEN 154.00
DEN 167.04

Залиха


Купувачи информации :
1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас. Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка, енкапсулација и така натаму.
2 Нашата компанија е субјект администрација имаме многу оценки дека ние не можеме да испратите сите од нив.

Основни карактеристики

Состојба:
Нови
Напон:
IC
Моќ Дисипација:
IC
Температурата На Работа:
IC
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CazenOveyi
Тип:
IC
Примена:
IC

Најдобри понуди

P80C592FFA P80C592 PLCC68
  • Обновено
Оценка на клиентот:

P80C592FFA P80C592 PLCC68

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 492.00 534.72