• Обновено
10 компјутери 20cm ширина мали домашни миленици облека закачалка бел бисер закачалки за куче е палта

10 компјутери 20cm ширина мали домашни миленици облека закачалка бел бисер закачалки за куче е палта

Buyers rating:
-38 % DEN 1220.00
DEN 1968.00

Залиха


10 компјутери 20cm ширина мали домашни миленици облека закачалка бел бисер закачалки за куче е палта
100% Сосема нов и висок квалитет.
Простор За Заштеда.
Ја зголемува вашата употребливи гардероба простор.
Силна & Широка закачалки погоден за потешки облека како им одговара или јакни
Погоден за woolens & delicates, блузи & кошули, панталони& здолништа, јакни & палта и слично.
Спецификација :
Материјал : Бисер
Si ze : 20cm
Пакет се вклучени :
10pcs * Облека Закачалки
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3.Ние сме облека закачалка фабрика ,ќе ви даде попуст за голема количина.Ние, исто така, може да се печати вашето лого на закачалки за квантитетот повеќе од 500 парчиња .Остави ми порака !

Основни карактеристики

боја:
Бела
Големина:
20cm
Материјал:
Пластични
Закачалката тип:
бисер закачалка
Број На Модел На:
0607
закачалката големина:
20cm
Облека Тип:
Панталони Здолништа Кошули Фустан Одговараат Палта
Употреба:
облека гардероба

Најдобри понуди

UDN2916EBT
  • Обновено
Оценка на клиентот:

UDN2916EBT

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 113.00 122.40
MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 60.00 65.28
RTD2486RD RTD2486R QFP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

RTD2486RD RTD2486R QFP

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 99.00 108.00