• Обновено
100pcs многу Најновите Никел Позлата Plug AV Кабел за СЕГА Сатурн РКА Кабелот за СП

100pcs многу Најновите Никел Позлата Plug AV Кабел за СЕГА Сатурн РКА Кабелот за СП

Buyers rating:
-7 % DEN 10704.00
DEN 11510.40

Залиха

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.8 М
Пакување На Содржина
100pcs × Кабел
Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние не бродот на викенд или државни празници. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Основни карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Сега
Бренд Име:
xunbeifang
Број На Модел На:
Црна
Сега Модел:
Сатурн
Важат за:
за СЕГА Сатурн
кабелот тип:
av кабел

Најдобри понуди

FZQWEG AV Кабел за SEGA Mega Drive Битие 2
  • Обновено
Оценка на клиентот:

FZQWEG AV Кабел за SEGA Mega Drive Битие 2

Добар квалитет AV Кабел за SEGA Genesis, 2 и 3Компатибилен Платформа : Битие 2Состојба : НоваБоја : ЦрнаТип : A / V Ка

DEN 172.32