• Обновено
Сад Хајд композитни реверзна осмоза мембрана за третман на вода за индустриски ултра низок напон high flux мембрана elemen

Сад Хајд композитни реверзна осмоза мембрана за третман на вода за индустриски ултра низок напон high flux мембрана

Buyers rating:
DEN 19872.00

Залиха


Информации за контакт
Контакт : Мис Zhang
Тел : 15577434002
Телефон : 021-51919695/805
П : 2880980178 П
jnhualvshuichuli.1688.com/
Адреса : Ji'nan, Shandong, Кина Патот, Број 198 Северна Road, Бр. Северна Road, Меѓународната Хардвер, Електрични и механички град зона 1, 611,

Основни карактеристики

Тип:
Colanders & Strainers
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ro
Метал Тип:
ro
Мембрана тип:
Реверзна осмоза (RO) мембрана
Применливи објект:
Вода
Цел:
вода филтрација
Делокруг на примена:
пумпа за вода
Стабилна desalination го оценувате:
99.3%
Принос на вода:
2600GDP
Материјал Наука:
ароматични polyamide

Најдобри понуди