• Обновено
AINUOSHI 1.25 кт Овална Природни Небото Сино Gemston Топаз Прстен Солидна 925 Sterling Silver Шупливи Прстен За Жените Шарм Свадба Накит

AINUOSHI 1.25 кт Овална Природни Небото Сино Gemston Топаз Прстен Солидна 925 Sterling Silver Шупливи Прстен

Buyers rating:
-47 % DEN 1223.00
DEN 2306.88

Залиха


modname=ckeditor
ПРОИЗВОД НАСТАВА Производство Детали : Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10(Можете да оставите порака за она што големината сакате Материјал : 925 Sterling Silver Главниот Камен Големина : 6x8mm(1.25 Карат) Главни Diamond Материјал : Природно Светло Сини Топаз Јасност : VVs Камен Создавање Метод : Природен Камен Методот на Третман : Зрачењето Третман Страна Diamond Материјал : ААА+ Кубни Циркон i (Висок Квалитет Сјај Циркони, не се нормални CZ) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Облик : Овална Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гаранција за Квалитет Пакет се Вклучени : 1 X Топаз Rin
Свадба Син
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
Накит Производство на Процесот КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС

Основни карактеристики

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Главниот Камен:
топаз
CertificateType:
CNAS
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
овална
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Сертификат Број:
NS52451256622
Број На Модел На:
AAC028
Бренд Име:
AINUOSHI
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Прстени Тип:
925 Sterling Silver Природни Топаз Прстен
GemType:
Природно Светло Сини Топаз
Камен Во Облик На:
Овална Намали
Гем Јасност:
VVS
Камен Создавање Метод:
Природни
Камен Методот На Третман:
Зрачењето Третман
Главниот Камен Големина:
6x8mm(1.25 Карат)
квалитет:
Врвен Квалитет 925 Фунта Сребро Со Злато позлатен никогаш Нема да Избледи
прстен дизајн:
Природни Топаз Шупливи Прстен
Occassion:
Ангажирање Свадба Годишнината Роденден

Најдобри понуди