• Обновено
Бесплатен превозот wholesales Мали фенер железо свеќа за Носител со заградата,светилник Чај Светлина канделабра, Свеќа фенер СС-9941

Бесплатен превозот wholesales Мали фенер железо свеќа за Носител со заградата,светилник Чај Светлина канделабра,

Buyers rating:
DEN 5262.72

Залиха


новиот дом декорација сребро позлатен candelabra врежана легура декоративни кристал свеќа носители ретро свадба свеќници
3 светла / 5 светла / 7 lights (светла) за избор
спецификација & нето тежина :
7 светла 33 X 33 X 53cm ( 2.0 kg )
5 светла 33 X 33 X 52cm ( 1.7 кг )
3 светла 33 X 33 X 51cm ( 1.5 кг )
3 светла кристал монистра ( 1.5 кг )
5 светла кристал монистра
7 светла кристал монистра

Основни карактеристики

Стил:
Европа
Рачно изработени:
Yes
Материјал:
Метал
Употреба:
Дома декорација
Функција:
Појавување На Држи Свеќа
Број На Модел На:
210162
Појавување На Свеќа:
Стап
Тип:
Светилник Носителот

Најдобри понуди