• Обновено
Големи Димензии Еластична Стол Покритие Одговара За Фотелја во Канцеларија Страна Патент Дизајн на Стол Покрие Водат Recouvre Кочии

Големи Димензии Еластична Стол Покритие Одговара За Фотелја во Канцеларија Страна Патент Дизајн на Стол

Buyers rating:
-49 % DEN 615.00
DEN 1205.76

Залиха

2016 Големи Димензии Еластична Стол Покритие Одговара За Фотелја во Канцеларија Страна Патент Дизајн на Стол Покрие Водат Recouvre Кочии ве Молиме да забележите ова е само случај за чаир, не чаир!!! Производ Екранот

Основни карактеристики

Спецификација:
Size S, Size M, Size L
is_customized:
No
Материјал:
Spandex / Полиестер
Употреба:
арм чаир
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
201607301
Стил:
Модерна
Бренд Име:
violetmoon

Најдобри понуди