• Обновено
Билка Милер Машина Плевел Билка Тутун Мелница Електрични Алуминиум Метал Мелница Дробилката Чудак Лист Чад Од Тутун Зачин

Билка Милер Машина Плевел Билка Тутун Мелница Електрични Алуминиум Метал Мелница Дробилката Чудак Лист Чад Од

Buyers rating:
-13 % DEN 196.00
DEN 225.12

Залиха


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.
Придвижуван од AAA Батерија ( не се вклучени )
Материјал : алуминиум
Големина : 145x36mm (Висина х Дијаметар)
Боја : Црвена/ Gold / Сино/ Црна/ Сребрена
Тежина : 102g appr.
Забелешка : ве Молиме намали плевел во мали парчиња кога ќе се стави тоа во мелница. Ви благодариме!
Пакет се вклучени :
1 x Електрични Метал Мелница

Основни карактеристики

Бренд Име:
Johannisban
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
JJ2707-01
Обликот:
Бесплатни Тип
функција 1:
електрична машина за производство на цигари
Карактеристика 2:
Билка Дробилката,Мелница за Тутун
функција 3:
Мелница Дробилката,Тутун Мелница
карактеристика 4:
Мелница Дробилката,Тутун Мелница
Карактеристика 5:
Метал Мелница,Цинк Легура
Функција 6:
Алатка Мелница,Билка Tabacco Дробилката

Најдобри понуди

72060W200FPV
  • Обновено
Оценка на клиентот:

72060W200FPV

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 819.00 890.40
KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO
  • Обновено
Оценка на клиентот:

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 154.00 167.04
TW8807
  • Обновено
Оценка на клиентот:

TW8807

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 84.00 91.20