• Обновено
бесплатен превозот 1 инч (2.5 cm)Делфин занает удар ева удар хартија удар за поздрав картичка рачно изработени Бележник перфоратор за DIY

бесплатен превозот 1 инч (2.5 cm)Делфин занает удар ева удар хартија удар за поздрав картичка рачно изработени

Buyers rating:
DEN 177.12

Залиха


Не't двоумете се! Нека 's купи сега >>>>
Добиете Купонот Сега!
Вештината Удари Канцелариски
започнете Карактеристики на Производот создавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки. Совршен за Картички,Ева Пена,Фотографии и Занает Проекти. Забавно и Лесно да се Користи за хартија тежина 70g - 250g за ЕВА 1mm-2mm сечење големина : 23mm-25мм список е за 1 парче, можете да го изберете моделот
модели avaliable ве молиме оставете порака за дизајни сакате, благодарение Por корист де mencionar лос disenos que quiere despues де confirmar ел pedido, gracias
Дополнителни Безбедносни Покрие Идеален за Деца Употреба
Удар Големина : 5.5 cm x 7cm Удар хартија модел големина : прибл 25mm
На трудот-заштеда модел, лесен за употреба за деца
' '

Основни карактеристики

Тип:
стандард удар
Бренд Име:
kamei
Број На Модел На:
S329

Најдобри понуди