• Обновено
1PCS Храна Одделение Силиконски Многу Видови На Часовникот Форма За Силиконски Торта Калапи, Фондан Торта Декорација M037

1PCS Храна Одделение Силиконски Многу Видови На Часовникот Форма За Силиконски Торта Калапи, Фондан Торта Декорација

Buyers rating:
-30 % DEN 67.00
DEN 96.00

Залиха


Ставка Опис
Материјал : Храна Одделение Силиконски
Големина : како се покаже слика
Тежина : 40 G
Објектот боја автоматски ќе испрати
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +210 centigrade
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба
Answer : ___________________________ Note : оваа мувла се рачно изработени од себе ,може да не биде толку голем и убавина, како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Бренд Име:
Aouke
Број На Модел На:
M037
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Најдобри понуди