• Обновено
Dewtreetali бесплатен превозот нов Автомобил централната Конзола Потпирач Капак Latch Поправка За Фолксваген Jetta Бора Mk4

Dewtreetali бесплатен превозот нов Автомобил централната Конзола Потпирач Капак Latch Поправка За Фолксваген

Buyers rating:
-15 % DEN 43.00
DEN 50.40

Залиха

Карактеристики :
1.Заменете го оригиналниот еден совршено.
2.Таписерии изработка, издржливи во употреба.
3.Лесно да се инсталира.
Боја : Црна.
Материјал : ABS.
Димензии : 6 x 3 x 2.3 см.
Погоден за 1996-2005 Passat Б5, 1999-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta /Бора Mk4, 1997-2006 Голф Mk4.
Пакетот вклучува :
1 x централната Конзола Потпирач Latch Clip (со 2 springs)

Основни карактеристики

Бренд Име:
Dewtreetali
Име На Модел:
Q0560 П
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Најдобри понуди