• Обновено
1pc Коса Четка Чешли Магија се Справи со Метежот Туш Салон за Нега на Коса Стил на Коса и Чешел Убавина Здрав Стил, Нега, Убавина Инструмент

1pc Коса Четка Чешли Магија се Справи со Метежот Туш Салон за Нега на Коса Стил на Коса и Чешел Убавина Здрав

Buyers rating:
-45 % DEN 145.00
DEN 263.52

Залиха

Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, мониторот е осветленоста и контрастот, бојата на производи може да биде некое мало различни меѓу нашите фотографии и вистински објектот ќе добиете.5 cm*7cm
Количина : 1 x чешел
Здраво за подобрување на квалитетот на вашата коса.
3)Обично ние ќе се прогласи минималната вредност tp се избегне царина.
Ако имате било каков проблем, ве молиме оставете порака за да ни даде ,ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа, а исто така да прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Така можете да оставите порака whrn ставање на ред за тоа колку вредноста што би.
За промет на големо, ќе им понуди dicount ако контактирајте со нас пред да плаќање
За dropp превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да остави никакви информации за нас, ако не ви се допаѓа тоа.
Убава и удобен!
Answer : ___________________________ Note : . Ние го цениме вашето разбирање
1)Ние брод пакети на светот преку aliexpress службен воздух mail услугата.
2)Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи. Ве молиме да бидете малку потрпеливи и се чувствуваат слободни да ме контактирате за било каква помош во таков случај.
2)Ако вашиот парцела се губи или не се примени во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина.Пакети обично може да се испраќаат во рамките на исплата потврди ден+24 часа. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Повеќето пакети ќе пристигне тебе, во превозот време прозорецот ја покажува на цел од страна, Но понекогаш некаде можеби и повеќе одложи, Бидејќи тоа е, исто така, во зависност од различни земји,' post office услуга ниво и царински увоз политика.

Основни карактеристики

боја:
Виолетова, Сина, Розова, Црна
Тип На Објект:
чешел
Големина:
18.5cm*7cm
Број На Модел На:
COA151SZ1PPY3
Материјал:
pastic

Најдобри понуди