• Обновено
Лето Нов Повик, Модата, Домот, Секси Тенок Bodycon Чипка Мини Жените ОЛ Молив Здолниште Плус Големина jupe секси помлад rokken

Лето Нов Повик, Модата, Домот, Секси Тенок Bodycon Чипка Мини Жените ОЛ Молив Здолниште Плус Големина jupe

Buyers rating:
-5 % DEN 588.00
DEN 619.20

Залиха

Лето Нов Бренд на Повик Мода Домот Секси Тенок Bodycon Чипка Мини Жените ОЛ Молив Здолниште Плажа Партија Здолниште Канцеларијата Дама Работа Носат Плус Големина Жените Црна Облека
Материјал : Памук + Полиестер Висок Квалитет
Големина Опис : ( 1 cm = 0.3937 инчи)
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Големина (cm) Половината (поставени рамен) Половината (по рашири) на Колкот (поставени рамен) на Колкот (по рашири) Должина С 60 68 70 78 50 M 64 72 74 82 50 L 68 76 78 86 50 XL 72 80 82 90 51 XXL 76 84 86 94 51 XXXL 80 88 90 98 51 4 XL 84 92 94 102 52 5 XL 88 96 98 106 52
Големина (инчи) Половината (поставени рамен) Половината (по рашири) на Колкот (поставени рамен) на Колкот (по рашири) Должина S 23.50 26.50 27.50 30.50 19.50 М 25.00 28.00 29.00 32.00 19.50 L 26.50 29.50 30.50 33.50 19.50 XL 28.00 31.00 32.00 35.00 20.00 XXL 29.50 33.00 33.50 37.00 20.00 XXXL 31.00 34.50 35.00 38.50 20.00 4 XL 33.00 36.00 37.00 40.00 20.00 5 XL 34.50 37.50 38.50 41.50 20.00
Пакетот Вклучува : 1pc x Здолниште

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
QINSIR
Материјал:
Памук,Полиестер
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Молив

Најдобри понуди