• Обновено
Бренд мажите clothingmen младоженецот одговара на поставени за свадба 95%Волна црна шарени еден гради одговараат на грб+одговараат панталона бизнис tuxedo

Бренд мажите clothingmen младоженецот одговара на поставени за свадба 95%Волна црна шарени еден гради одговараат

Buyers rating:
DEN 20496.00

Залиха


Информации За Производот
Fabirc : 95% Полиестер, 5%Полиестер
Обвивка : 55%Полиестер 45%Viscose
Овој производ се продава од собата.Вклучувајќи еден слој и еден панталона,2 парче еден сет.
Тужбата панталона големина може да се промени,ве молиме оставете meassage вашиот панталона големина.Ви благодариме за вашето разбирање.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Одговара Тип:
Слаби
Облека Должина:
Редовни
Пред Стил:
Станот
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
QIEKE
Материјал:
Полиестер,Viscose,Волна
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
GXF0085

Најдобри понуди