• Обновено
Kyunovia Свадба, Матурска Corsage Невестата Зглоб Corsages рачно изработени boutonniere Младоженецот Деверуша Groomsmen Цвеќиња Boutonniere FE15

Kyunovia Свадба, Матурска Corsage Невестата Зглоб Corsages рачно изработени boutonniere Младоженецот Деверуша

Buyers rating:
DEN 297.60

Залиха

ТИЕ СЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ И СИТЕ ЌЕ БРОД НАДВОР ОД КИНА, ВО ОВОЈ СЛУЧАЈ ОБЈЕКТОТ ШТО СТЕ ГИ КУПИЛЕ МОЖЕ ДА ПОТРАЕ НЕКОЛКУ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ.00 /парче US $ 25.36 /парче US $ 1.
Kyunovia Свадба, Матурска Corsage Невестата Зглоб Corsages рачно изработени Свадба boutonniere Младоженецот Деверуша Groomsmen Цвеќиња Boutonniere FE15
Може да се купи појавување букет на следниот линк :
Boutonniere
Врвка За Околу Цвет
****ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ДА ГО КУПАТ**** ЧУВАЈТЕ НАШИОТ КРАТОК ЛИНК ВО ПРЕДВИД ЗА ЛЕСНО ПРЕБАРУВАЊЕ : НИЕ ПОСЕДУВАТЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ РАБОТИЛНИЦА ТУКА, ВО ЖЕЏИЈАНГ PROVIENCE,КИНА.Ви благодариме однапред !
2311448319515674 може исто така како следниве елементи US $ 29.90 /парче US $ 41.50 /парче US $ 2.78 /парче US $ 8. *** Овие се метални скулптури со некои остри рабови.30 /парче US $ 15.Се верува дека ова може да го забрза сопствени грешки,така што може да биде во можност да го добиете вашиот објекти порано.50 /парче US $ 7. Ние ќе го прифати боја swatches со цел да се добие повеќе точни боја натпревар.96 /парче US $ 7.36 /парче САД $ 3.
*** Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако вашата свадба е помалку од 2 месеци далеку !
*** Точната боја натпревари не може да биде гарантирано врз основа на слики сам бидејќи резолуцијата на екранот за да варира во зависност од уредот за уредот.
*** ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОВА НЕ Е ИГРАЧКА.00 /парче US $ 33., ВО МОМЕНТОВ НИЕ, ГЛАВНО, СЕ НАПРАВИ ВИДОВИ НА СВАДБА БУКЕТИ И ACCESORIES.10 /парче US $ 34.88 /парче US $ 8.
******** ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ ********
*** Тековната производство времето е помеѓу 2 - 5 дена.
Ви благодарам многу за избор нашата продавница и честитки на вашиот посебен ден!
За Свадба Букети :
За Boutonnieres & Corsages :
За Свадба & Вечерни Фустани :
За Булчински Превез & Коса Додатоци :
За Свадба Булчински Појаси :
За Ливчиња Од Роза :
Почитувани Бразил Купувачи,Ние препорачуваме да се забелешка вашиот CPF БР.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Kyunovia
Материјал:
Свила,Полиестер,Rayon,Spandex
Број На Модел На:
FE15
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Тип На Објект:
Свадба Букет
Вид:
Boutonniere и Зглобовите Цвет

Најдобри понуди