• Обновено
ТУРБО GT1749V 720855 720855-0005 038253016FV510 Турбо За АУДИ А3 За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора Golf IV Леон 2001 - ASZ PD UI 1.9 TDI L

ТУРБО GT1749V 720855 720855-0005 038253016FV510 Турбо За АУДИ А3 За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора Golf IV Леон 2001

Buyers rating:
-9 % DEN 17232.00
DEN 18935.52

Залиха


Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака.9 TDI 130 HP
Турбо Модел GT1749 V Дел Број 720855-5006 S Претходната Верзија 720855-0001 720855-0003 720855-0004 720855-0005 720855-5005 S OE број 038253016 F 038253016 FV510 038253016 FV115 038253016 FV500 03 G253016 Q 2001 Година - Опис За Audi A3 TDI Astra Vauxhall Vectra Zafira ; За "Фолксваген" БОРА TDI GOLF IV TDI Мотор PD UI ASZ Зафатнина 1. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.9 TDI За "Фолксваген" Бора 1.9 TDI
За "Шкода" Octavia јас 1.9 L TDI 2001 година - За Фолксваген Голф со PD UI Мотор 1. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа. Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.
•Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.203 bar Settings Отпад порта (лифт вратило) 0.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .9 TDI (8 L)
Моторот :
PD UI ASZ 1. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.9 L 1896 кзм 4 Cyl 110 KW ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Турбина Домување AR VNT2 Actuator 434855-0015 Settings Отпад порта (притисок) 0.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти. Во спротивно, нема да се врати за наплата,.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
GT1749V 720855-0005 038253016F За АУДИ А3 Бора Golf IV ASZ PD UI 1.9 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
32inch
Модел Година:
2001-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
30inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
32inch
Објектот Тежина:
10kg
Семејството Турбо модел:
GT1749V 720855 Турбополнач Турбина Turbo
Дел Број:
720855-5005S 720855-0005 720855-0004 720855-0003 720855-0001
Дел Број:
720855 5005S 720855 0005 720855 0004 720855 0003 720855 0001
Дел Број-.:
7208555005S 7208550005 7208550004 7208550003 7208550001
ОЕМ број:
038253016F 03G253016Q 038253016FV510 038253016FV115 038253016FV500
Апликацијата Возило.:
За Ауди А3 TDI Astra Vauxhall Vectra Zafira
Апликацијата возило:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН БОРА GOLF IV 1.9 TDI L
Примена на моторот:
PD UI ASZ 1.9 L TDI 1.9 TDI

Најдобри понуди