• Обновено
ЗА skyworth 55E60HR ТВ LED Член светилка V546H1-LE1 екран Член светилка 040787D11BA7M02 1piece=60LED 606MM

ЗА skyworth 55E60HR ТВ LED Член светилка V546H1-LE1 екран Член светилка 040787D11BA7M02 1piece=60LED 606MM

Buyers rating:
-9 % DEN 1029.00
DEN 1130.40

Залиха


НАПОМЕНА :
Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема проблем пред породувањето. Испорака и царинење : 1.Нашата основна бесплатен превозот, во одредувањето на веќе рок од пет работни дена по уплатата да ја испорача стоката што е можно поскоро, ако постојат било надвор од акциите производот, време на испорака ќе биде продолжен. 2. Ние ќе се пополни во царинската декларација вредност не надминува 25 долари, се надевам не се појави лишени од слобода од страна на царината, ако пратката лишени од слобода од страна на царината, царинење и плати тарифа е одговорност на купувачот. По-продажбата на услугата : 1. Ако ја прими стоката е оштетен, или не можат да се користат, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање, се Врати точка мора да биде во неговата оригинална состојба.Ве молиме не спомнувајте спорови. 2. Ако се врати, купувачот треба да биде одговорен за трошоците за превозот. Повратни информации & Контактирајте со нас : Ако имате било какви прашања или потреби, pls контактирате на Trademanager или испратете e-mail на нас.

Основни карактеристики

Бренд Име:
RUNHENGXIN
Број На Модел На:
Стандард

Најдобри понуди