• Обновено
Мултифункционален Пластични Тркалање на Машина Со Билка Мелница за Чување на Тутун Ролери Тутунскиот Производител За 78/110mm Возен Хартија

Мултифункционален Пластични Тркалање на Машина Со Билка Мелница за Чување на Тутун Ролери Тутунскиот Производител

Buyers rating:
-10 % DEN 214.00
DEN 237.60

Залиха


78/110 MM Тркалање на Машина Со Мелница и Чување
Големина : За 78/110mm Возен Хартија
Материјал : Пластика
Боја : Црвена/Зелена/Блу/Бела
Тежина : 73g/pc
Додатоци (Вклучено) :
1 x Возен Машина

Основни карактеристики

Број На Модел На:
TN-H004
Бренд Име:
HONEYPUFF
Техника:
Јасно
Материјал:
Пластични
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Бродови Од:
Кина

Најдобри понуди