• Обновено
3.7 V 356078P 2500MAH MP5 литиум полимер батерија општи навигациски системи и други дигитални производи Батерија Li-ion Ќелија

3.7 V 356078P 2500MAH MP5 литиум полимер батерија општи навигациски системи и други дигитални производи Батерија

Buyers rating:
-27 % DEN 526.00
DEN 720.00

Залиха

Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака до нас Ние ќе ви одговориме околу 1-2 работен ден . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас. Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), ајде да ги задржи добрите деловни односи. Батерии Напон 3.0 C
Стандард полнење метод : 0.
Ако машината не е долго време ве молиме најмалку еден месец за машина за да се избегне електричен полнеж, перформансите на батеријата (Yan Zhonghui оштетена батеријата)!
Познавање на литиум полимер батерии :
Како трета генерација на литиум полимер батерија! Таквите батерии користење enhanced слој алуминиумска фолија вакуум пакувања, добра запечатување перформанси, може да соодветни свиткување деформација не може да бидат оштетени! Стандарден напон на батеријата е 3. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас. 100% сосема нов.1 V, максимално дозволената струја 3А.5 MM) * долга 78 MM (+ 0. Превозот : 1. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето.2 V) полнење до наплатат струја е помала од 0.7 V
Полнење напон : 4.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1.

Основни карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P

Се вклопува Пејач модели 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1732, 2302, 2303, 2304, 2315, 2330, 2440, 2502, 2503, 2504, 2515, 2517, 2530, 2623, 2638, 2662, 3116, 3709,

DEN 528.00