• Обновено
Национален Стил Recto Чистење Реверзибилна Прекривки Покрие со Перница Шарлатан Boho Mandala Сет Постелнина

Национален Стил Recto Чистење Реверзибилна Прекривки Покрие со Перница Шарлатан Boho Mandala Сет Постелнина

Buyers rating:
-70 % DEN 833.00
DEN 2778.24

Залиха

Опис На Производот
Точка Име : Сицилијанската Геометрија Сет Постелнина
Материјал : Полиестер Памук
Печати : Реактивен Печатење
Пакет : 1 Сет вклучува 1 Прекривки Маска,1 или 2 Pillowcases ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид : постелнината поставите не't содржат Утешителот, ватенка или перница
Една Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 150x200cm,, 1 компјутер Pillowcase 48x74cm
Близнаци Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 150x200cm, 2 парчиња Pillowcase 48x74cm
Полна Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 180x220cm, 2 парчиња Pillowcase 48x74cm Кралицата Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 200x230cm, 2 парчиња Pillowcases 48x74cm Цар Големина : 1 компјутер Прекривки Покрие 220x240cm,, 2 парчиња Pillowcases 48x74cm
Се прилагодите Големина : ве Молиме да ни оставите порака, пред цел
Компјутер на екранот е различен, ако постои мала разлика во тон на боја,ви посакувам би можело да се прифати ^-^
Реактивен печатење е неверојатно богата боја која ја држи својата vibrancy текот на времето
Ткаенини го задржува мекост низ бројни перења
Меки и удобни, кожни пријателски
Навремено отпорни, трајни и лесни

Основни карактеристики

Големина:
Full, King, Queen, Twin, single
Материјал:
Полиестер / Памук
is_customized:
No
Количина:
3 еез
Стил:
Обична
тема count:
200TC
Ткаенина Густина:
128X68
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Тежина:
1.5kg
одделение:
квалитет
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Ткаенина Count:
40
Техника:
Реактивен Печатење
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Најдобри понуди