• Обновено
AMW 60x40cm Fiberglass Силикони Печење Мат Возен Сечење Фондан Торта Тесто Месење Подлога Тесто Кујнски Алатки

AMW 60x40cm Fiberglass Силикони Печење Мат Возен Сечење Фондан Торта Тесто Месење Подлога Тесто Кујнски Алатки

Buyers rating:
-7 % DEN 387.00
DEN 416.16

Залиха


5798
Материјал : platinum силикони + стаклени влакна
Спецификација : 60 CM *40 СМ*0.04 CM
Пакување : OPP вреќа
Боја : портокалова и црна
Забелешка : централниот Логото може да биде различна, поради различните пакети

Основни карактеристики

боја:
Портокалова, црна
Бренд Име:
AMW
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
Материјал:
Силикони
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
печење мат
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
кујнски алатки

Најдобри понуди

UDN2916EBT
  • Обновено
Оценка на клиентот:

UDN2916EBT

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 113.00 122.40
RTD2486RD RTD2486R QFP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

RTD2486RD RTD2486R QFP

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 99.00 108.00
MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 60.00 65.28
SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 104.00 112.80
KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO
  • Обновено
Оценка на клиентот:

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 154.00 167.04
stainles челик led канал писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

stainles челик led канал писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40