• Обновено
Рачно изработени Корални Топката Мушка бижутерија Поставува Мода Портокал Корални Ѓердан Поставите Партија Накит Поставите Бесплатен Превозот HD8015

Рачно изработени Корални Топката Мушка бижутерија Поставува Мода Портокал Корални Ѓердан Поставите Партија Накит

Buyers rating:
-36 % DEN 1690.00
DEN 2640.00

Залиха

70 /парче
6 Редови Нигериската Свадба Африкански Custume Булчински Ѓердан Накит Сетови Африкански Монистра Накит Поставите HD0101 US$ 33. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе предмети :
Моден Црвено Кристална Топка Костим Накит Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите HD0128 US$ 39. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.90 /парче
Сребро Африканската Партија Кристал Монистра, Накит Сетови Африка Свадба Свадба Монистра Накит Поставите HD0116 US$ 34.70 /парче
Моден Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите HD0106 US$ 34.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Корални
Повод:
Свадба
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
HD8015
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18(Првиот Ред)/8
Повод:
Бренд Нови
боја:
портокал корални
is_customized:
Yes
Предмет Тип:
африкански монистра накит сет
Големина на Монистра:
6mm

Најдобри понуди