• Обновено
BlueSardine 200PCS 7MM Нерѓосувачки Челик Сплит Риболов Прстени за Празно Мами Crankbait Тешко Мамка Двојно Јамка

BlueSardine 200PCS 7MM Нерѓосувачки Челик Сплит Риболов Прстени за Празно Мами Crankbait Тешко Мамка Двојно Јамка

Buyers rating:
-5 % DEN 315.00
DEN 331.20

Залиха

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние исто така, обезбеди бесплатно одржување.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Основни карактеристики

Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
BlueSardine
Број На Модел На:
HK07
is_customized:
Yes

Најдобри понуди