• Обновено
10x 22mm кружни виде ножот за сечење алатки за машини алатки отсечени челик сечење диск за dremel ротари алатка Бесплатен превозот

10x 22mm кружни виде ножот за сечење алатки за машини алатки отсечени челик сечење диск за dremel ротари алатка

Buyers rating:
-40 % DEN 144.00
DEN 239.52

Залиха


Материјал : ХСС Максимални ВРТЕЖИ во минута : 20,000 Направени од силна ХСС високо-брзински челик, трајни и фирма. Идеален за сечење тешко материјали, како дрво, пластика, laminates и алуминиум итн. Погодни за употреба во столарија и занаети. Mandrel дијаметар : 3.17 мм Дијаметар на Перките : 22mm Пакетот вклучува : 1 x Mandrel 10 x 22mm кружни пили ножеви

Основни карактеристики

Бренд Име:
СУПЕР
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
22
is_customized:
Yes
Тип:
сечење на диск

Најдобри понуди

72060W200FPV
  • Обновено
Оценка на клиентот:

72060W200FPV

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 819.00 890.40
stainles челик led канал писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

stainles челик led канал писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40