• Обновено
DONYAMY 50PCS 3.5x5cm Црн Правоаголник Етикета Хартија Ознака Подарок Висат Картичка Цена Празно Karft Багаж Свадба Партија

DONYAMY 50PCS 3.5x5cm Црн Правоаголник Етикета Хартија Ознака Подарок Висат Картичка Цена Празно Karft Багаж

Buyers rating:
-25 % DEN 86.00
DEN 115.20

Залиха


.
Нашите објектот има гроздобер и обичен изглед и мазна на допир се чувствуваат, и е погоден за scrapbooks, багаж
ознаки, масата ознаки, придружба картички, пораки забелешка, цена тагови и така натаму.
Со scallop главата, тоа ви дава мода и роман начинот на означување, етикетирање и украсување.
Одличен за украсување свадби и користење на овие како партија услуги со заоблени гроздобер за работ врвот.
Прекрасно стилизирана,исто така, ги оставам за вашите гости како свадба Bombonieres.
Добиете за креативни со печатен текст, рака печат,
или облагородување нив со она што некогаш ви се допаѓа,да го додадете во секоја прилика.
Целосно гроздобер ретро, кој па е во моментот.
Спецификација
Материјал : Хартија Kraft
Боја : Црна
Големина : Прибл. 3.5x5cm

Основни карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
525
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Бренд Име:
DONYAMY

Најдобри понуди

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00
XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел
  • Обновено
Оценка на клиентот:

XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел

Добредојдовте на нашата продавница! XT60 Конектор Машки W / Домување 10 CM Силикон Жица 10 AWGЖица должина : 10cm (�

DEN 88.00 93.12