• Обновено
Еден Ден Во Животот 5 парче Страна се Насликани Маслото Модерна Платно Сликарство Ѕид Уметност Маслото од Ѕидното Сликарство за Спална соба

Еден Ден Во Животот 5 парче Страна се Насликани Маслото Модерна Платно Сликарство Ѕид Уметност Маслото од Ѕидното

Buyers rating:
-10 % DEN 2160.00
DEN 2399.52

Залиха

Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашиот уникатен цвеќиња платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа.00 cm) Детална : 14x20x2pcs,20x14x3pcs Маслото Информации 5 парче модерна платно уметност поставите цвет слика за продажба, Тоа е 100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Секоја слика е 100% рака-насликани од страна на нашите искусни уметници. Повремено поради inclement временските услови маслени бои ние ги користиме е потребно подолго време да се исуши отколку што очекувате. Ве молиме имајте предвид дека компјутер поставувања може да предизвика мала боја разлики помеѓу вашиот сликарство и производот фотографија прикажува на екранот. Ние се стремиме да се реплицираат вашите омилени слики колку што е можно попрецизно, но поради оригиналното природата на уметнички дела, единствен варијации ќе се случи од еден дел на друг. Со цел да се осигура дека вашиот сликарство пристигнува во приштина состојба, ние ќе ги споделите сликата сува неколку екстра денови, зголемување на обработка на време.
5 парче Страна се Насликани Еден Ден Во Животот на Нафта Сликарство Модерна Платно Сликарство Ѕид Уметност Флорални Маслото Ѕид Paining за Спална соба
Опис Тагови : Апстракт Пејзаж Наслов : Еден Ден Во Животот Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : 5 - парче Апстракт Платно Ѕид Уметност Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Големина : 54"W x40"H(135. Еден Ден Во Животот, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние се гордееме со нашата работа. Ние стоиме зад нашите врвен квалитет. Цветни платно уметност множества се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом.

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
54x30
боја:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Стил:
Апстракт
Тип:
Масла
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Еден Ден Во Животот
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
54Wx40H(135.00cmx100.00cm)14x20x2pcs,20x14x3pcs

Најдобри понуди