• Обновено
Најновите BT1388 80W+80W HIFI Караоке домашно кино стерео аудио засилувач Поддржува Bluetooth. Двоен микрофон.USB.SD картичка

Најновите BT1388 80W+80W HIFI Караоке домашно кино стерео аудио засилувач Поддржува Bluetooth. Двоен микрофон.USB.SD

Buyers rating:
-14 % DEN 2092.00
DEN 2432.64

Залиха


Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
[xlmodel]-[custom]-[40699]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач воведе
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
Број на модел на AV-80 Тип Дома Засилувач Канали 2 (2.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.0) Пакет Да Моќ засилувач тип AV моќност засилувач Дали фаза Hi Fi Канал 2 излезна моќност 80 W +80 W големина 25 CM*25 CM*7 CM тежина од 3,5 KG отпорност 4-8 ohms
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.И секој пат,
можеби иста боја Бр.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Канали:
2 (2.0)
Број На Модел На:
1388
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Максимална Моќност По Канал:
80W
Моќност засилувач тип:
AV моќност засилувач
Дали фаза:
hifi
Канал:
2
Излезна Моќност:
200W+200W
Големина:
25cm*25cm*7cm
Тежина:
3KG
Отпорност:
4-8 ohms
Тип:
Дома Засилувач

Најдобри понуди