• Обновено
Автомобил авто diagnostis Скенер Алатка За Рено Може да Клип Дијагностички Интерфејс OBDII 16 PIN Obd2 16pin Конектор главното тестирање за кабелот

Автомобил авто diagnostis Скенер Алатка За Рено Може да Клип Дијагностички Интерфејс OBDII 16 PIN Obd2 16pin

Buyers rating:
-21 % DEN 455.00
DEN 576.00

Залиха


Автомобил авто diagnostis Скенер Алатка За Рено Може да Клип Дијагностички Интерфејс OBDII 16 PIN Obd2 16pin Конектор главното тестирање за кабелот
Опис :
Се работи за "Рено" Може да Клип дијагностичка алатка , ова е само obd2 16pin Интерфејс. тоа само го користите за "Рено" Скенер Алатка . OBD2 16-PIN главниот кабел за Рено Скенер Алатка .
Тоа е obd2 кабел за рено може да клип дијагностички интерфејс, може да биде само компатибилни со овој уред.
Пакет листата :
1pc obd2 16pin кабел за Рено Може да Клип Дијагностички Интерфејс

Основни карактеристики

Име На Модел:
Рено Може Да Клип
Електронски:
No
Напон:
12
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
1inch
Хардвер Верзија:
рено може да клип дијагностички интерфејс
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Верзија На Софтвер:
рено може да клип дијагностички интерфејс
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
Goodobd2
моќност:
2.4
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
се користи за Рено Може да Клип дијагностички Интерфејс
Име:
Рено Може Да Клип
obd2 кабел:
16pin главното тестирање за кабелот
Функција:
За Рено Може Да Клип Дијагностички Интерфејс
Рено алатка:
Може да Клип дијагностички Интерфејс
OBD2 16PIN кабел:
се користи за Рено Може да Клип дијагностички алатка за порта
Може да Клип главниот кабел:
OBD2 16pin тестирање кабел
Автомобил 16pin кабел:
се користи за Рено Може да Клип дијагностички алатка 16pin поврзете кабел
автомобил OBD2 16 PIN Кабел:
за Рено Може да Клип главниот кабел Дијагностички Интерфејс
Посебни Карактеристики:
КОМПЈУТЕР со Возило Поврзување Дијагностицираат
Карактеристики:
Авто Дијагностички Интерфејс

Најдобри понуди