• Обновено
маскота црвено копче маскота костим цртан филм dragon custom аниме cosplay колекции mascotte фенси облека карневал костим 2544

маскота црвено копче маскота костим цртан филм dragon custom аниме cosplay колекции mascotte фенси облека карневал

Buyers rating:
-5 % DEN 11172.00
DEN 11760.00

Залиха

com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме дозволете ни да знаат која големина ти треба кога наредил, или ние ќе ги испрати како стандардна големина M, сакаат да се разбере. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. EMS е наш основен превозот избор. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита.
АПЛИКАЦИИ :
1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн
2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн
3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн
4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн
5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн
6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн
Уникатен Дизајн :
Шлем материјал :
Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени.

Основни карактеристики

боја:
Црвена
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Цртан филм
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди