• Обновено
мојата форма 40pcs/многу Животински Шарм Цинк Легура Коњ Ментално Приврзоци За Накит Одлуки се Задржи Колективна Шарм За Изработка на Накит

мојата форма 40pcs/многу Животински Шарм Цинк Легура Коњ Ментално Приврзоци За Накит Одлуки се Задржи Колективна

Buyers rating:
-5 % DEN 455.00
DEN 479.04

Залиха

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 22.8 мм*21mm(0.89*0.82 инчи) тежина : 2.2 g
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
Животно шарм
Добро компатибилен со нараквица и клучните синџир
Тренди и класичен стил
DIY шарм

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AFH104844
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Шарм Тип:
мапа
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
H104844
Големина:
22.8*21mm
Тежина:
2.2 g

Најдобри понуди