• Обновено
165191,1 компјутери 4color одберете Кристал инкрустирани метални копчиња прибор за Облека за Накит Додатоци diy

165191,1 компјутери 4color одберете Кристал инкрустирани метални копчиња прибор за Облека за Накит Додатоци diy

Buyers rating:
-22 % DEN 94.00
DEN 120.00

Залиха

Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. Испорака : Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.Ви благодариме. Превозот време : EMS/SF трае околу 7-8 работни дена за САД. и повеќето земји. БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )
. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден. Превозот Метод II : Ние обезбедуваме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) /SF Изразат за цел износ поголем од (Русија/Бразил, ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците). Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Вести на нашиот производ тим : Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга. Контакт со нас : ве Молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања.
започнете
крајот бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail Дијаметар : види слика Боја : види слика Количина : 1pcs Превозот Метод јас : Што е потребно за 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет. Плаќање : Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во ред. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат
Бренд Име:
YJHSMY
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Дувачкиот
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Обликот:
Ѕвезда
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
165191

Најдобри понуди