• Обновено
2011 Година Елизабета II Австралија 999.9 Злато Бар Желка Дизајн Злато Позлатен Злато Бар

2011 Година Елизабета II Австралија 999.9 Злато Бар Желка Дизајн Злато Позлатен Злато Бар

Buyers rating:
-40 % DEN 187.00
DEN 312.00

Залиха


Име На Производ :
2011 Година Елизабета II Австралија 999.9 Злато Бар Желка Дизајн Злато Позлатен Злато Бар
Производ D escription :
1.Материјал : Метал
2.Големина : 44*28 MM
3.Употреба : Собирање на подароци,Декорација подароци,Бизнис подароци,Пријателски подароци
4.Пакет : Секој објект ќе се во една јасна пластични случај и еден тешко плик .
5.Подготви цел time : Ние ќе испрати пакет во 3 работник дена откако ќе се плати.
6.Превозот време : Нормален мал пакет превозот време ќе биде 15-35days., Но ако ви е потребна пакет итни,
можете да изберете брод од страна на DHL,Fedex,EMS Брза испорака начин.
Детали За Производот Фотографии :
615520353131169 Повеќе Други Производи За Избере САД $ 14.00 /парче US $ 20.00 /парче US $ 19.00 /парче US $ 7.20 /парче US $ 14.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 23.00 /парче US $ 26.70 /парче

Основни карактеристики

Стил:
Европа
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Злато Позлатен
Бренд Име:
WR
Техника:
Gilding
Година:
2000-Тековно
Регионален Функција:
Европа
Точка име :
Злато Бар
Материјал:
Метал
Големина:
44*28MM
Тежина:
26G
Техника:
24K Злато позлатен
Пакет:
Јасно Пластика Случај
Edge:
Круг
Is_Customized:
Yes
Е-Водоотпорен:
Yes
Е-Попуст Цена:
Yes

Најдобри понуди