• Обновено
Виолина/виола алатка за правење ---мост поправка на Воздухот изразат испорака од врата до врата #511

Виолина/виола алатка за правење ---мост поправка на Воздухот изразат испорака од врата до врата 511

Buyers rating:
-5 % DEN 1733.00
DEN 1824.00

Залиха

com Зачувам плаќање услуга може да се прифати ; Кредитни картички; Банката да Банкарски Трансфери; Western Union, можете да избор твоите најдобри начин на плаќање . Но тоа е потребно, или прилагодено ќе се отвори пакетот и ревалоризираат на гитара. тоа ќе се речиси happend. Можеби ќе треба да плаќаат малку или без плаќање на царина.
Структурата е подобро лесен за употреба и се прилагодува на навиката на луѓето изработка на виолина.
Превозот
Тоа normlly нè 1-7 дена да се добие предмети што ги плаќаат подготвени за превозот откако вашата уплата е потврдена . ЕДНА виолина направи алатка датотека; grater ;
Мостот одговара на виолина и виола мост
Тоа е цврсто дрво висок квалитет
*Многу фини luthier е алатка и Столарија алатка,Високо-квалитетна Поправка и резба нож. Но, ве молам не грижете се за тоа, јас ќе се обидам моето најдобро да се заштити објектот.
виолина алатка $78
1 buc нов висок квалитет на виолина Лулка Алатка, виолина Дрвени salver #504
5 прилагодливи дрво прстиња за да се обезбеди својата виолина. тогаш ние може да се добие на најдобриот начин за решавање на проблемите.
Тоа обично трае околу 5-8 дена за EMS да ја испорача предмети. Вие ќе добиете брза испорака и брзо responce.
*Мостот нож е направен од високо-квалитет на високо-брзински челик.
Ние сме многу професионални и внимателни за пакување за да се задржи на предмети безбедно за време на превозот. Тогаш вие може да го добиете предмети по сослушувањето тропне на вашата врата.
W elcome за да го Видите Мојот објект. Јас сум понова да ebay. Што може да се забележи мене.
Ние сме производителот и ние да се направи алатки за германската компанија за многу години, Па ние може да обезбеди повеќе инструменти.
На Дознака
.

Основни карактеристики

Бренд Име:
yinfente
Број На Модел На:
001
Употреба:
Универзална

Најдобри понуди