• Обновено
100PCS Нерѓосувачки Челик А2 6#-32*5/16 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Кап Завртки

100PCS Нерѓосувачки Челик А2 6-32*5/16 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Кап Завртки

Buyers rating:
-15 % DEN 295.00
DEN 346.56

Залиха

Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик 304 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Кап Завртки
Големина : 6#-32*5/16
ПОВРЗАНИ PRDUCT : М1.6 М2.0 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 ако не можете да го најдете производот во мојата продавница ,pls contect мене ,и ако ви треба голема количина на производот, во мојата продавница,pls дозволете ми да знам. јас ќе ви даде добра цена.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZFhong
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
6#-32*5/16
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
MOQ:
100pcs

Најдобри понуди