• Обновено
Лебдат Одбор LED Блиц тркала за Скејтборд 608 имајќи 70mmX44mm 85A Патот скејтборд Тркала

Лебдат Одбор LED Блиц тркала за Скејтборд 608 имајќи 70mmX44mm 85A Патот скејтборд Тркала

Buyers rating:
-5 % DEN 821.00
DEN 864.00

Залиха

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Материјал : 85 A Трајни СТП Големина : 70mm*44mm 4 парчиња тркала; 4 парчиња магнет јадра како подарок (само кога ќе изберете Сина Флеш тркала) 1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи!
. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Основни карактеристики

боја:
Сина LED Блиц Тркала, Црна Тркала, Зелена Тркала, Портокал Тркала, се Зголеми Тркала
is_customized:
Yes
Одборот Категорија:
Рамна Плоча
Бренд Име:
hoomore
Материјал:
PU
Големина:
70mm*44mm
Број На Модел На:
85A цврстина
Применливи Луѓе:
Мажи
Тип:
Лебдат Одбор Флеш Тркала
Големина:
70mm Diameter
Дебели:
44mm
Тврдост:
85A
Погоден Имајќи:
608 Имајќи

Најдобри понуди