• Обновено
25pcs Мини Среќен Роденден Картичка злато со розова плик остави порака картички Среќа Љубов на вљубените Божиќ Партија Покана

25pcs Мини Среќен Роденден Картичка злато со розова плик остави порака картички Среќа Љубов на вљубените Божиќ

Buyers rating:
-0 % DEN 334.00
DEN 334.08

Залиха


картичка големина : 6*8cm
плик големина : 6.7*9.5 cm
назад е празно, може да wirte
ако изберете печат налепница ние ќе ви испратиме случаен 25pcs
вкупно стил како проток
печат налепница големина опсег : 4.4 cm*4.4 cm

Основни карактеристики

боја:
само картичка плик, и печат налепница
празник:
Дипломирањето,Денот на Благодарноста,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба & Ангажман,Свадба,Нова Година,Денот на Таткото,Наставниците Ден,Универзална,Назад На Училиште,Годишнина,забава,Роденден,Куќа се Движи,Ден на Мајката
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
Стил:
Сценско
Бренд Име:
TSbansheng
боја:
како се покаже
Употреба:
писмо подлога и картички
Користете 2:
љубовно писмо
дизајн:
Гроздобер
може да биде како подарок:
ok
safe пакет:
Yes
Земја на потекло:
Кина
може да се напише:
Yes
Испорака Загарантирана:
Yes
може за бизнис:
Yes

Најдобри понуди