• Обновено
СТП кожа цртан филм принцеза печатење децата училишни торби деца гласник мали пари телефон пошта за градинка бебе девојки

СТП кожа цртан филм принцеза печатење децата училишни торби деца гласник мали пари телефон пошта за градинка

Buyers rating:
DEN 753.60

Залиха

Нормално постојат appoximately 0. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, backgroundetc. Ако е тоа,ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на објектот се врати во нивната оригинална услови. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Може да се користат како училишна торба,момчиња, девојки гласник торба,патна торба спортски торби, женска чанта телефон кеси голем капацитет . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Купувачот треба да се обиде да се врати загубениот од логистичка компанија купувачот ќе биде одговорно за превозот цена.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Гласник Торба
Главен Материјал:
PU
Објектот Должина:
19cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
4.5cm
Материјал Состав:
СТП Кожа
Објектот Висина:
19cm
Број На Модел На:
hk944-2
Гласник Торба:
mochila infantil escolar bolso mujer Bolsa feminina
боја:
роуз црвена сина, пурпурна розова зелена жолта
жените монета кеси:
патна торба,училиште торба,секојдневен торба,телефон торба
децата на училишна возраст:
градинка бебе бебе соба доенчиња
Површината Материјал:
СТП кожа гласник торба
Стил:
Евра & америка дами женска
цртани ликови:
симпатична печатење
Декорација:
цртан лик печатење
моден дизајн:
Единствена Убава

Најдобри понуди