• Обновено
SFU1204 сет:SFU1204 валани топката завртка C7 со крајот машински + 1204 топката nut + нут домување+Б.К/BF10 крајот поддршка + спојка RM1204

SFU1204 сет:SFU1204 валани топката завртка C7 со крајот машински + 1204 топката nut + нут домување+Б.К/BF10 крајот

Buyers rating:
-10 % DEN 2097.00
DEN 2329.92

Залиха


Пакет Листата Вклучуваат Како Следи :
1pcs x SFU1204 со крајот обработка за Б.К/BF10
1pcs x SFU1204 топката нут( надворешниот дијаметар е 22mm )
1pcs x BK10
1pcs x BF10
1pcsx спојка 6.35x8 (исто така, може да биде вашето барање големина)
1pc x орев домување
Напомена : ние може да се намали било која должина како ваше барање!!
ние, исто така може да се направи на обработка како вашиот цртеж!!
на овој линк само inclue пластични reverser
Ова е endmachined цртање

Основни карактеристики

Водич Должина:
650mm, 250mm, 300мм, 200mm, 500mm, 600mm, 350mm, 400mm
Број На Модел На:
SFU1204

Најдобри понуди

Топката Имајќи 686ZZ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Топката Имајќи 686ZZ

: ) Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потру�

DEN 384.00
3 SBR16 поставува 3 ballscrews RM1605 3BK/BF12 3 couplers
  • Обновено
Оценка на клиентот:

3 SBR16 поставува 3 ballscrews RM1605 3BK/BF12 3 couplers

торба торба торба торбаПонудата е за поддржаните за линеарни шини SBR16400 / 450 / 500mm шини (6 шините поддржани +

DEN 17821.00 19370.40
HIWIN HGH45C линеарни блок упатство
  • Обновено
Оценка на клиентот:

HIWIN HGH45C линеарни блок упатство

Цел ОтказиНие разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат

DEN 2328.00