• Обновено
ЗА Samsung UA46C6200UF Член светилка LJ64-02381A LJ64-02380A LTF460HJ03 екран 1piece=72LED 522MM

ЗА Samsung UA46C6200UF Член светилка LJ64-02381A LJ64-02380A LTF460HJ03 екран 1piece=72LED 522MM

Buyers rating:
-9 % DEN 1270.00
DEN 1395.84

Залиха


НАПОМЕНА :
Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема проблем пред породувањето. Испорака и царинење : 1.Нашата основна бесплатен превозот, во одредувањето на веќе рок од пет работни дена по уплатата да ја испорача стоката што е можно поскоро, ако постојат било надвор од акциите производот, време на испорака ќе биде продолжен. 2. Ние ќе се пополни во царинската декларација вредност не надминува 25 долари, се надевам не се појави лишени од слобода од страна на царината, ако пратката лишени од слобода од страна на царината, царинење и плати тарифа е одговорност на купувачот. По-продажбата на услугата : 1. Ако ја прими стоката е оштетен, или не можат да се користат, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање, се Врати точка мора да биде во неговата оригинална состојба.Ве молиме не спомнувајте спорови. 2. Ако се врати, купувачот треба да биде одговорен за трошоците за превозот. Повратни информации & Контактирајте со нас : Ако имате било какви прашања или потреби, pls контактирате на Trademanager или испратете e-mail на нас.

Основни карактеристики

Бренд Име:
RUNHENGXIN
Број На Модел На:
Стандард

Најдобри понуди