• Обновено
(TopFurMall)Есен Зима Жените Надолу Parkas Палта со Hoody 80% Патка Надолу Мода Outerwear Overcoat 3XL 4XL 80588

(TopFurMall)Есен Зима Жените Надолу Parkas Палта со Hoody 80% Патка Надолу Мода Outerwear Overcoat 3XL 4XL 80588

Buyers rating:
-47 % DEN 5826.00
DEN 10992.00

Залиха


Европските Жени Надолу Parkas
Детални Големина На Табелата
Големина XL XXL 3 XL 4 XL Назад Должина 98 CM 99 CM 100 CM 101 CM Биста 100 CM 104 CM 108 CM 112 CM Рамо Ширина 39 CM 40 CM 41 CM 42 CM Ракав Должина 61 CM 62 CM 63 CM 64 CM

Основни карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Пополнување:
Бела патка надолу
Бренд Име:
Topfurmall
Тежина:
1050
Декорација:
Копчето,Џебови
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
80588
Одредување На Тежината:
150g-200g
Тип:
Редовни
Облека Должина:
X-Долго
Одредување На Содржина:
80%

Најдобри понуди