• Обновено
КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ Вечерни Фустани 2018 Нова А-линија Чипка Бисери Beading Цвеќиња Appliques Домот Вечерни Фустани Vestido Де Феста ZX05

КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ Вечерни Фустани 2018 Нова А-линија Чипка Бисери Beading Цвеќиња Appliques Домот Вечерни Фустани

Buyers rating:
-26 % DEN 4212.00
DEN 5692.80

Залиха


Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ви благодариме за вашата поддршка!
.
"Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" Или "e Packet" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот.Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци.
Враќање & Наплата
Ако ние ги испратите на погрешна стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса.

Основни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Sequined,Beading,Бисери,Чипка,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Резервоар
Број На Модел На:
zx05
Материјал:
Spandex
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Најдобри понуди

72060W200FPV
  • Обновено
Оценка на клиентот:

72060W200FPV

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 819.00 890.40