• Обновено
FOLOBE Сина 4-Слој 100cm Макси Долго Tulle Здолништа Гроздобер Женска Девојки Возрасни Underskirt Формално Партија Матурска Petticoat TT006

FOLOBE Сина 4-Слој 100cm Макси Долго Tulle Здолништа Гроздобер Женска Девојки Возрасни Underskirt Формално Партија

Buyers rating:
-38 % DEN 654.00
DEN 1055.52

Залиха

Ви благодариме за вашето разбирање.Ви благодариме!!!
FOLOBE Сина 4-Слој 100cm Макси Долго Tulle Здолништа Гроздобер Женска Девојки Возрасни Underskirt Формално Партија Матурска Petticoat TT006
Должина : 39. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации.
Корисниците ќе бидат одговорни за обезбедување на нас со точно превозот информации во текот на исходот.
Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Политика За Испорака
Ние ќе брод вашата нарачка преку Кина Пост Воздух Mail(имаат следење на број) ,кои обично се потребни од 15 до 30 работни дена за испорака.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,телефонски број е задолжително за точна испорака.
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Можете исто така да платите преку други начини на кои може да бидат прифатени на Aliexpress. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.На загубени пакети нема да се надомести ако ви даде неточни адреса за нас .Како искрена продавачот,ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи,Ако имаш квалитет прашање,ве молиме контактирајте со нас наскоро.
Политика На Враќање
Се враќа прифатени во рок од 30 Дена(од купувачот примените објектот)
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена
Се врати превозот платени од страна на Купувачот
Дополнителни политика на враќање детали : фустан мора да биде не се користи,не се валкани,не мириса.

Основни карактеристики

Големина:
M
Пол:
Жените
Бренд Име:
FOLOBE
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Mesh
Декорација:
Никој
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
TT006
Силуета:
Бал
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Место на Потекло:
Suzhou Jiangsu Кина(Копно)
Состојба:
Нов стил
Материјал:
tulle
Должина:
100cm
превозот време:
Нормално 15-50 работни дена
Превозот начин:
Кина пост
Стил:
Моден

Најдобри понуди