• Обновено
7 Инчен WIFI/GSM Peephole Гледачот Спогодба Видео Врата Телефон

7 Инчен WIFI/GSM Peephole Гледачот Спогодба Видео Врата Телефон

Buyers rating:
-22 % DEN 8424.00
DEN 10800.00

Залиха

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Мулти-Languaga : Како македонски /француски/Германија/руски/шпански/Кинески и така натаму
Карактеристики
●Wi-Fi конекција на интернет за видео повик, без дополнителни трошоци.
●Факултативно тонови на ѕвонење
●ПИР сензор за движење за автоматско откривање на телото движење
●Инфраред ноќ визија за автоматски фото снимањето во текот на ноќта
●24 часа интелигентни мониторинг за безбедност
●Мобилен телефон на интернет, фото снимање/SMS алармот
●СОС повикување копче
●СТАН далечинска контрола
●Android OS 4. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.0 мега пиксели
●Видео формат : AVI
●Формат на слика : JPG
●Екран : 7 инчен TFT LCD екран во боја
●Вратата дебелина : 35mm-130mm
●Вратата дупка со дијаметар : 12mm-58mm
●View агол : 130 степен
●Оперативни влажност : 10%-95%
●Внатрешна единица димензија : 178*128*16mm
●Надворешна единица димензија : 62*62*14.

Основни карактеристики

Екранот:
боја
моќност:
Електричното Снабдување
Функција:
Фотографија,Видео
Тип На Објект:
Видео Врата
алармот:
No
Бренд Име:
нови слетување
Itercom:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната

Најдобри понуди

Saful напојувани Безжичниот Водоотпорен Врата без батерија Долги 28 мелодии Отворено им помогнам на Предавателот+Затворен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Saful напојувани Безжичниот Водоотпорен Врата без батерија Долги 28 мелодии Отворено им помогнам на Предавателот+Затворен

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Ако објектите се оштетени или загу

DEN 1212.00 1496.64