• Обновено
2 парчиња/пар Љубов Срцето корекција лента материјал escolar kawaii канцелариски канцеларија училиште материјали papelaria 10M

2 парчиња/пар Љубов Срцето корекција лента материјал escolar kawaii канцелариски канцеларија училиште материјали

Buyers rating:
-10 % DEN 106.00
DEN 117.60

Залиха


[xlmodel]-[custom]-[40048] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластични + корекција лента Тежина За : 25g Боја Како Слики Големина 6cm * 6.2 cm Пакување Листа : 1 Постави * Корекција Лента Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[41942] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Основни карактеристики

Бренд Име:
ТОЈ ДАО
Број На Модел На:
T02
Тип:
корекција лента

Најдобри понуди